Київські студенти здійснили прощу до ікони «Марія – Надія молоді»

16 вересня 2023 року, представники молоді вищих навчальних закладів міста Києва, звершили прощу до Ікони «Марія – Надія молоді», що перебуває в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Ірпеня.

Цього дня прощу розпочали із Божественної Літургії у храмі Миколая Чудотворця, що знаходиться на території НУ «Київський Політехнічний Інститут», яку очолив отець Роман Кундзір ЧСВВ,  співслужінні з отцем Михайлом Крамаром, Голова Комісії у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ. Опісля поблагословивши студентів на щасливу подорож паломники вирушили до храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Ірпеня.

Першою зупинкою у прощі був парк «Нивки», де отець Ярослав Павлюк, Голова Центру Академічного душпастирства, провів науку про те, як на прикладі покликання Богородиці розпізнати і своє покликання. Опісля у місті Ірпінь на – Алеї Слави, що на Ірпінському міському кладовищі, студенти разом з отцем Михайлом та отцем Ярославом помолилися на за упокій душ наших воїнів.

Завершилась проща у храмі Різдва Пресвятої Богородиці де студентів зустрів отець Мирослав Латинник, адміністратор парафії Різдва Пресвятої Богородиці міста Ірпінь. У храмі всі присутні помолились Молебень до Богородиці, за всю українську молодь, наше військо та мир в Україні. Звертаючись до присутніх отець Мирослав зазначив: «Щоб бути добрими фахівцями потрібно прикласти багато старань, крім того, що ми будемо навчатись ми повинні також молитись. Ви сьогодні прийшли до стіп Пречистої Діви Марії, щоб побути біля Неї і щось в Неї попросити. І побувши тут біля стіп Марії занесімо нашим ровесникам цю благодать».

Самі студенти так розповідають про прощу:

«Дуже дякую за можливість відчути дух єдності в такі часи! Мені було приємно провести час з однодумцями і познайомитись з цікавими людьми. Також особисто від себе, помітила наскільки багато Божої присутності навколо, навіть якщо з першого погляду здається, що це не так», – Катерина.

Пресслужба Київської Архиєпархії

За матеріалами: Центру Академічного душпастирства УГКЦ