Громада УГКЦ села Сиверинівка провела благодійну акцію

17 листопада 2019 року, соціальна команда у парафії храму Святих Віри, Надії та Любові їх матері Софії, у с.Северинівка, що на Київщині у співпраці з «Лігою жінок» Парафії, а також з «БФ Карітас-Київ» провела соціальну акцію для малозабезпечених сімей.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомив парох громади о. Тарас Сиділо:« Цього року ми захотіли послужити саме у Всесвітній день бідних! Велика вдячність усім небайдужим нашим мешканцям містечка і всім нашим парафіянам за ревне бажання і вміння послужити потребуючим! Дякую вам!»

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал