У Київській архиєпархії для вимушено переселених осіб провели поїздку «Слідами Тараса»

28 квітня 2018 року, у рамках програми «Двері Божого милосердя» у Київській архиєпархії відбулася VІІІ зустріч для вимушенопереселених осіб.

Організатором заходу виступила референтура у справах мігрантів та іммігрантів Київської архиєпархії УГКЦ. Як розповів о. Андрій Гах, референт відділу, цього дня відбулася поїздка вимушенопереселених осіб до Шевченківського Національного Заповіднику у Каневі.

Розпочали зустріч молитвою в Патріаршому соборі Воскресіння Христового, під час якої присутні молилися про щасливу дорогу та успішне проведення часу. Опісля вирушили до Черкаської області. По дорозі паломники мали нагоду побувати в монастир «Святого Антонія Печерського» монахів студійського уставу в місті Обухів. Там відбулася Божественна Літургія в монастирі, яку очолив о. Віталій Храбатин. Після молитви присутні дізналися більше про монастир та історію виникнення Студійського уставу монашества.

Опісля вирушили до Канева. По приїзді до місця призначення, відбулася екскурсія Шевченківським Національним Заповідником, а відтак, біля монумента Тараса Шевченка відбулася Панахида за упокій усіх видатних синів українського народу.