Громада УГКЦ міста Липовець передала 130 продовольчих наборів для ВПО та членів їхніх родин

19 жовтня 2022 року, волонтери ХАБу «Карітас Липовець», який діє при громаді Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Липовець, вдруге відвідали Турбівську ОТГ та передали 130 продовольчих наборів для ВПО та членів їхніх родин.

Благодійна акція відбулася за підтримки БФ «Карітас-Київ», в особі Директора отця Роман Сиротича, а також меценатів, спонсорів та партнерів, які сприяють наданню допомоги.

На завершення заходу, селищний голова Ігор Соць вручив подяку адміністратору парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Липовець, о. Василю Комарницькому за надання допомоги в ОТГ та підтримку соціальної діяльності у роботі з родинами ВПО.

Своєю чергою отець Василь розповів про діяльність Української Греко-Католицької Церкви у сфері соціального служіння, зокрема про БФ «Карітас-Київ», який очолює Директор отець Роман Сиротич, завдяки якому «Карітас Липовець» здійснює свою діяльність на теренах Вінниччини.

Пресслужба Київської Архиєпархії