Парафіяни храму Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ у Вінниці, взяли участь у пішій прощі до Крилоської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці

З 01 по 02 серпня 2015 року, у с. Крилос (Івано-Франківська обл.) проходила всеукраїнська Патріарша проща до Крилоської чудотворної ікони Пресвятої Богородиці. До пішої прощі долучалися паломники Київської архиєпархії УГКЦ, а саме вінничани – прочани з Парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ у Вінниці, якою опікуються отці Воплоченого Слова (ВС).

Паломники УГКЦ з Вінниці

Проща стартувал в п’ятницю, 31 липня, біля парафіяльного храму УГКЦ у Вінниці, близько 16:30 год.

Як повідомляють отці ВС: «Довгих і, через велику спеку, важких понад п’ять годин дороги, не змогли охолодити у наших серцях прагнення відвідати місце особливої любові та благословення Пресвятої Богородиці на Галицькій землі – с. Крилос».

Після нічного відпочинку, в суботу 01 серпня, паломники взяли участь в Архиєрейській Божественної Літургії, яку в Архикатедральному Соборі Святого Воскресіння, очолив Владика Йосафат (Мощич), Єпископ-помічник Івано-Франківський. Опісля вірні вирушили в пішу прощу до Богородиці у Крилосі.

Читайте також: До Собору Вишгородської Богородиці завітали духовенство Сокальсько-Жовківської єпархії

«Нелегкі понад двадцять кілометрів пішої ходи, спека, палюче сонце, нічліг у наметах, додавали особливого колориту до прощі. Труднощі, випробування та незручності, дали нам можливість по-особливому відчути та пережити любов і благословення Пресвятої Богородиці» – ділився враженнями о. Теодозій Савчук ВС.

Наступного дня, у неділю, паломники молились на Божественній Архиєрейській Літургії, яку очолив Глава і Отець УГКЦ, Блаженніший Святослав.

Вірні УГКЦ в Вінниці, дякують Богу за можливість та благодать, брати участь у пішій прощі до Чудотворної Крилоської Богородиці: «Сподіваємося на великі плоди для всіх паломників, та на сповнення всіх молитов і прохань, привезених на Галицькі землі з далекого Поділля – з міста Вінниці»