Греко-католики у Фастові проводять табір «Веселі канікули з Богом»

З початком серпня цього року, при парафії святого великомученика Димитрія УГКЦ у Фастові, що на Київщині, проходить літній табір для дітей та підлітків – «Веселі канікули з Богом».

Фастів Угкц

Парох місцевої громади, о. Віталій Марцинюк розповів, що це вже одинадцятий рік поспіль, як діти парафії мають можливість брати участь у літньому таборуванні: «Для цього громада активізується, молодь-аніматори забезпечують програму для дітей, старші прихожани допомагають в організації та забезпечують почастунок. Це спільне служіння об’єднує громаду та скріпляє дух спільноти», – зауважив священик.
Ділячись враженнями самі учасники говорять, що програма таборування є надзвичайно цікавою: «Розпочинаємо день з молитви, під час якої просимо Божого благословення. Пізніше відбувається катехизація, банси, ігри, гуртки, спільна трапеза та завершення дня – молитва до Матері Божої, Пречистої Діви Марії».
Значна увага табору присвячене Божому Милосердю. Діти роздумують над ним під час катехитичної науки, сценок та конкретних прикладів.
За словами організаторів, діти задоволені участю у таборі: «Батьки долучаються до помочі в організації, а ми дякуємо Господеві за хорошу можливість послужити розвитку християнських цінностей наших дітей».