Глава УГКЦ у Римі уділив священничі свячення випускнику Київської Трьохсвятительської духовної семінарії

13 листопада 2022 року, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час Літургії у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі, уділив священничі свячення Миколі Чаплюку, випускнику Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

Звертаючи увагу на цей момент Глава Церкви розповів, що під час рукоположення пережив дуже особливий момент, адже хлопець, який виріс на його очах у Києві, став першим випускником Київської семінарії, що отримав свої свячення у базиліці Святої Софії в Римі. «Це особлива благодать і привілей. Можливо, Ви будете відчитувати, що це для Вас означає, упродовж усього вашого життя. Нехай Господь Бог дарує Вам чисте і бездоганне священство! — сказав Блаженніший Святослав до нововисвяченого ієрея і додав: — Те, що Господь у час війни посилає нам своїх священників, є знаком того, що Він є з нами там, де ми є».

У свою чергу о. Микола Чаплюк подякував Главі УГКЦ за батьківські підтримку і уділення Таїнства Священства.

Департамент інформації УГКЦ,

фото: Юрій Ганчук / Релігійне товариство «Свята Софія»