Єпископа Йосифа Міляна нагороджено відзнакою «Почесний знак святого Юрія»

20 січня 2019 року, у храмі Пресвятої Євхаристії у Львові, що на площі Музейна, відбувся заключний ювілейний гала-концерт XХ Різдвяного фестивалю «Велика коляда». Під час заходу Міський Голова Львова нагородив Владику Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архиєпархії відзнакою «Почесний знак святого Юрія».

Зазначимо, що Всеукраїнський фестиваль «Велика коляда», 20 років тому заснував тоді ще о. Йосиф Мілян.

«Цей фестиваль це один з елементів християнської культури, це наше, народне Богослов’я. Усім моя величезна подяка. Дякую всім, хто протягом 20 років тримає цю незгасиму свічку прослави Бога. Це не лише культура, хоча культуру завжди розвивала і підтримувала Христова Церква», – зазначив під час заходу Владика Йосиф.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Фото: Львівська міська рада