День бідного провели у Вишневому

Напередодні Дня бідного, який в УГКЦ та в Католицькому світі відзначається цього року 15 листопада, парафіяни Святої Анни м. Вишневе разом зі своїм настоятелем о. Володимиром Мальчиним відвідали мешканку м. Вишневого п. Анну, яка перебуває у життєвій скруті та виховує малолітнього сина.Парафіяни та добродії відгукнулися на прохання соціальної служби міста і передали для родини газову плиту, продуктові набори, засоби гігієни і теплі речі з іграшками для хлопчика.

У неділю, на заклик Блаженнішого Святослава, деякі парафіяни прийшли на богослужіння із продуктовими наборами. Оскільки в цей день Уряд встановив обмеження на кількість відвідування богослужінь, то частина парафіян долучилася до благодійної збірки фінансово.

Пані Світлана Шемберко, координатор соціального служіння в парафії, написала у вайбер-групі: «Хочу поділитися про чудо – витратила сьогодні на ліки, а сума меншою не стала. Завдяки Вам, дорогі парафіяни, чуда відбудуться у багатьох родинах». Окрім продуктових наборів, силами парафіян було зібрано 7880 грн для цьогорічної благодійної акції.

На ці кошти були закуплені продуктові набори, ліки та інші речі першої необхідності і роздані після Літургії 20 родинам потребуючих, серед яких: багатодітна родина (6 дітей); люди літнього віку; бабуся, яка сама виховує внука; жінка, що повернулася з місця позбавлення волі; учасник АТО, який потребує коштів на лікування. Списки цих осіб були узгоджені із соціальними службами  міста.

Крім того, парафіяни зробили збірку на лікування священника Київської архиєпархії, який бореться із гострою формою коронавірусної інфекції. Недуга, на жаль спіткала також його сім’ю. Для цієї священничої родини громада Святої Анни передала фінансову допомогу в розмірі 8450 грн.

Коментуючи події цього дня, настоятель громади прот. Володимир Мальчин відзначив: «Я дякую Богові за таких чудових парафіян, які, хоча самі не мають постійного місця для богослужіння, бо триває будівництво храму, так активно відгукуються щоразу на заклики допомоги, як церкви македонські, що про них апостол Павло говорить серед численних турбот, котрих вони зазнали, їхня надмірна радість та їхня глибока бідність вилилася без краю на їхню багату щедрість».

Пресслужба Київської архиєпархії УГКЦ