До Києва прибула делегація Скандинавської єпископської конференції

9 травня до Києва із дводенним візитом прибули владики Скандинавської єпископської конференції. До складу делегації увійшли його еміненція Андерс кардинал Арбореліус і його екселенція владика Ерік Варден. Візит солідарності делегації Скандинавської єпископської конференції розпочався із зустрічі з Блаженнішим Святославом, Отцем і Главою УГКЦ.

Сьогодні гості відвідають міста поблизу Києва, які були зруйновані російською армією під час весняного вторгнення й окупації 2022 року. Відтак делегація ознайомиться з діяльністю Патріаршої фундація «Мудра справа».

Окрім цього, у межах візиту владики Скандинавської єпископської конференції відслужать Літургію в римо-католицькому храмі Святого Олександра. Також запланована зустріч із Послом Канади в Україні Ларисою Ґаладзе.

Довідка

Владика Ерік Варден — норвезький католицький духовний письменник, чернець-траппіст і єпископ-прелат Територіальної прелатури Тронхейма.

Владика Андерс кардинал Арбореліус — перший шведський кардинал.

Департамент інформації УГКЦ