Для молоді Київської Архиєпархії провели передріздвяні онлайн-реколекції

26-27 листопада 2021 року, з благословення Владики Йосифа Міляна Єпископа-помічника Київської Архиєпархії УГКЦ, відбулися передріздвяні онлайн-реколекції для молоді на тему: «Подорож спільнот», які провів о. Тарас Бровді, священник Мукачівської Греко-Католицької єпархії, автор Youtube-каналу «ХоДІМ».

Організаторами реколекцій виступили Комісія у справах молоді Київської Архиєпархії УГКЦ отець Михайло Крамар та київське Товарство студентів католиків «Обнова», голова – Яна Волощук.

У зустрічі взяли участь близько 130 учасників з різних спільнот Києва, Вінниці, Житомира, Чернігова та Черкас. Завдяки онлайн формату вдалося залучити чимало молодих осіб з інших областей України та кордону.

Метою реколекцій є розглянути 4 типи спільнот, в яких сьогодні перебуває молода людина, відкривши у них Божу присутність:

1. Спільнота сім’ї, в якій за взір було взято Святе Сімейство;
  2. Спільнота друзів, в якій основу теми склав вислів владики Степана Суса: «Щоб мати друга, треба бути другом»;
  3. Спільнота Церкви – погляд на безліч християнських спільнот, які, однак не втрачають через це своєї єдності;
  4. Спільнота держави крізь призму цитати Блаженнішого Любомира Гузара: «Християнин – це не ангел, а людина яка вірить і змагається».

Реколекційні науки тривали два дні. Окрім слухання духовних наук, учасники реколекцій мали також можливість ставити свої запитання, а також провести приватну духовну розмову з отцем. На закінчення духовних вправ молодь мала за що подякувати Богові, що власне і було реалізовано в онлайн молитві під спів християнських пісень.

Ось як відгукується про реколекції сама молодь:

«Ці реколекції скріпили мою віру, надію та любов. Також, я починаю дивитися на себе як на дитину Божу і цінувати образ Божий у моїх ближніх, особливо у людях з парафій, якими мене благословив Господь для служіння дяком-регентом! Дякую Йому за добрих священників та можливість бути з вами! Особливою була молитва прослави, де можна було плакати від радості у Божій присутності та єдності з братами й сестрами. Алилуя!», – Михайло.

«Від щирого серця хочеться подякувати отцям, молодіжні комісії, і всім спільнотам котрі були протягом цих двох днів. Реколекційних, пізнавальних, повчальних, духовних та точно веселих годин. Тепер з Божим Благословенням виступаємо завтра у Різдвяний піст. Дякую за це тепло котре донесли до молоді», – Катерина.

Пресслужба Київської Архиєпархії