У Києві відбувся семінар на тему «Організація катехетичної школи»

”Передусім потрібно мати велике бажання…” – під таким гаслом, 9 березня 2015 року, в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського, що знаходиться по вул. Якіра 13, у м. Києві, відбувся семінар – «Організація катехетичної школи». Очолив семінар о. Андрій Стадницький – голова Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.DSCF5500

Важливість проведення такого семінару, засвідчують слова Слуги Божого Андрея Шептицького: “Як скульптор із глини формує постать мистецького твору, так священик і катехит, працею не менше мистецькою, у м’якому воску дитячої душі виробляють образ і подобу самого Ісуса Христа…” – писав митрополит Андрей.

На семінарі були присутні катехити з м. Києва, студенти Інституту, а також слухачі катехитичного напрямку навчального центру ”Дерево життя”.
Слухачі дізнались про послідовні кроки в створенні катехетичних парафіяльних шкіл та їх організацію. Адже парафіяльна катехизація має систематичний характер, тому потрібно брати до уваги всі вікові категорії: не тільки дітей, але й всіх прихожан та парафіян храму – повідомила Марія Іванович.
Варто додати, що Катехитична комісія УГКЦ, займається координацією діяльності єпархіальних катехитичних комісій та сподівається на плідну співпрацю всіх архиєпархій та навчальних закладів заради спільного добра і розвитку нашого майбутнього.