Декада місійності – Вишгородське Протопресвітерство УГКЦ

Місійна діяльність Вишгородського Протопресвітерства УГКЦ

Вишгородське Протопресвітерство УГКЦ територіально охоплює північно-західну частину Київської області. До складу Вишгородського Протопресвітерства входять: Бородянський, Вишгородський, Іванківський, Києво-Святошинський, Макарівський, Поліський райони Київської області.

Вишгородське Протопресвітерство УГКЦ має 15 парафій, з яких чотири парафії мають храми, два храми перебувають у стані будови. Шість парафій молиться в приміщеннях, пристосованих до богослужіння.

Священники долають понад сотню кілометрів щонеділі, доїжджаючи до трьох парафій.

Намірення в часі Декади місійності за Вишгородське Протопресвітерство УГКЦ:

1. За розвиток парафій Вишгородського Протопресвітерства.
  2. За виділення земельної ділянки для будови храму у Боярці, Білогородці, Бучі, Гостомелі, Макарові, Петропавлівській Борщагівці.
  3. За довершення будови храмів у Вишневому та Святопетрівському.
  4. За місійну ревність священників.
  5. За добродіїв, які допомагають своїми пожертвами для місій у Вишгородському Протопресвітерстві.
  6. За довершення формування парафій у Коцюбинському, Нових Петрівцях, Бородянці.