Декада місійності – Вінницьке Протопресвітерство УГКЦ

Місійна діяльність Вінницького Протопресвітерства УГКЦ

Вінницьке Протопресвітерство УГКЦ територіально охоплює північну частину Вінницької області. До складу Вінницького Протопресвітерства входять: Вінницький, Гайсинський, Іллінецький, Калинівський, Козятинський, Липовецький, Літинський, Немирівський, Оратівський, Погребищенський, Теплицький, Тиврівський, Тульчинський, Хмільницький райони Вінницької області.

Вінницьке Протопресвітерство УГКЦ має 15 парафій, з яких чотири парафії мають храми, п’ять храмів перебувають у стані будови. Шість парафій молиться в приміщеннях, пристосованих до богослужіння.

Священники долають кілька сотень кілометрів щонеділі, доїжджаючи до шести парафій.

Намірення в часі Декади місійності за Вінницьке Протопресвітерство УГКЦ:

1. За розвиток парафій Вінницького Протопресвітерства.
  2. За виділення земельної ділянки для будови храму у Лозуватій, Погребищі, Тиврові.
  3. За довершення будови храмів у Вінниці, Жежелеві, Козятині, Липовці, Хмільнику.
  4. За місійну ревність священників.
  5. За добродіїв, які допомагають своїми пожертвами для місій у Вінницькому Протопресвітерстві.
  6. За довершення формування парафій у Калинівці, Махнівці, Тульчині.