«Святі нас вчать, що найважливішим у житті християнина є скарб святої віри», – Єпископ Богдан (Дзюрах).

«Ми тут на землі є лише прочанами, які шукають Бога. Кожний із нас ставить собі питання: «А як нам дійти до Царства Небесного?». Відповідь на це питання нам покаже приклад життя святих мучеників, які вже досягнули ціль земної мандрівки, яку ми ще з вами продовжуємо. Отож святі нас вчать, що найважливішим у житті християнина є скарб святої віри. Віра дає обітницю вічного життя. Вічне життя – це Боже життя, як маємо його у собі, і коли ми його маємо, то смерть над нами більше не панує», – про це 30 вересня 2018 року, говорив Владика Богдан Дзюрах, секретар синоду єпископів УГКЦ, з нагоди храмового свята у Северинівці.

Цього дня у храмі Святих мучениць Віри, Надії, Любові та їхньої матері Софії у Северинівці, Владика Богдан очолив Архиєрейську Божественну Літургію. Разом з Єпископом співслужили священики Київської Архиєпархії. Семінаристи 4 курсу послужили в якості архиєрейської прислуги.

Звертаючись до присутніх Владика Богдан заохочував вірних наслідувати приклад святих мучениць у витривалості, любові до Бога та відданості Христовій вірі. «Мати і діти сказали: «Христа ми ніколи не відречемося». І тоді цісар віддав тих дівчат на жорстокі тортури. Їхня мати Софія прагнула лише одного, щоб її діти ніколи не відреклися Христа. І діти були вірні. Потім цісар побачив, що тортури не дають ніякого результату і наказав стяти дітям голови. Софія забрала тіла своїх дочок, поклала до гробу, обложила квітами, похоронила за християнським звичаєм. Ще три дні вона перебувала біля могил і тоді вона відійшла до Господа по вічну нагороду. Ця подія показує величність символу віри перед лицем погроз», – наголосив Єпископ.

Опісля Літургії відбувся святковий концерт за участі учнів та учениць Макарівської музичної школи, на якому присутні мали нагоду почути українські та  закордонні музичні твори, а також поспілкуватися в родинному парафіяльному колі.

За матеріалами медіа-центру КТДС ім. арх. Гавриїла

Прес-служба  Київської архиєпархії