Декада місійності – Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ

Місійна діяльність Білоцерківського Протопресвітерства УГКЦ

Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ територіально охоплює південну частину Київської області. До складу Білоцерківського Протопресвітерства входять: Білоцерківський, Богуславський, Васильківський, Володарський, Кагарлицький, Миронівський, Обухівський, Рокитнянський, Сквирський, Ставищенський, Таращанський, Тетіївський, Фастівський райони Київської області.

Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ має 12 парафій, з яких тільки чотири мають храми, три храми перебувають у стані будови. Дві парафії моляться в приміщеннях, пристосованих до богослужіння.

Священники долають понад сотню кілометрів щонеділі, доїжджаючи до трьох парафій.

Намірення в часі Декади місійності за Білоцерківське Протопресвітерство УГКЦ:

1. За розвиток парафій Білоцерківського Протопресвітерства;
  2. За виділення земельної ділянки для будови храму у Володарці, Сквирі, Українці, Фастові.
  3. За довершення будови храмів у Білій Церкві та Обухові.
  4. За місійну ревність священників.
  5. За добродіїв, які допомагають своїми пожертвами для місій у Білоцерківському Протопресвітерстві.