Для греко-католиків Василькова провели лекцію на тему сортування сміття

20 та 27 жовтня 2019 року для парафіян громади Великомученика Юрія УГКЦ міста Василькова провели лекції на тему сортування сміття, щоб зменшувати його об’єм у побуті.

Лектором навчання стала Олеся Римська, спеціаліст у даній тематиці. Зокрема вона зазначила, що важливо своїм прикладом заохочувати мешканців міста до такої практики

Зі словом до громади звернувся також о. Роман Романович, парох місцевої громади. «Це для нас дуже важливо, адже благодійний фонд «Карітас-Київ» визнав проєкт нашої парафії доречним і надав грант на придбання 4 баків для сортування сміття. У такий видимий спосіб наша громада стає прикладом мешканцям Василькова у бережливому ставленні до довкілля».

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал