«Живе ТВ» проведе Трансляцію Архиєрейської Божественної Літургії з Собору Вишгородської Богородиці

У неділю, 15 травня, об 11:00 год., «Живе ТВ» проведе онлайн-трансляцію Архиєрейської Божественної Літургії з Собору Вишгородської Богородиці, яку очолить Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав.
Собор

Нагадаємо, що в днях 14-15 травня духовенство та вірні Української Греко-Католицької Церкви здійснять паломництво з Києва до Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ, в якому знаходиться список (копія) ікони Вишгородської Богоматері знаної в світі як Володимирська.

Пам’ятаючи про історичне походження цієї ікони, УГКЦ дбає про відновлення духовної слави цього святого місця, з якого ікона почала свій хід по наших землях. Історики підтверджують факт того, що у Вишгороді ще за Княжих часів ікона була знаною та шанованою нашими предками. До неї здійснювались паломництва і через молитву перед нею люди отримували щедрі ласки та зцілення, аж поки підступно ця святиня української землі не була вивезена Андрієм Боголюбським до чужого краю.

Продовжуючи традицію наших дідів та прадідів вірні УГКЦ вже десятий рік поспіль провадять паломництво до Вишгорода. Собор Вишгородської Богородиці визнаний Ватиканом офіційним місцем паломництва – відпустовим місцем на кшталт Люрду, Фатіми чи Зарваниці. Також у цьому храмі цього річ символічно відкриті Двері Божого милосердя в Ювілейний рік проголошений папою Франциском.

Програма паломництва має в собі два маршрути; піший – 25 км., та вело прощу – 50 км. Велосипедисти об’єднуються у великий гурт і з молитвою та благословенням вирушають у свій шлях, щоби при в’їзді до святині об’єднатися із паломниками пішої прощі та разом прийти до ікони Богородиці.

Уже в Соборі відбуватиметься постійна молитва прочан, цілонічне чування, яке організовує молодь, освячення води. Увінчає паломництво Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Отець і Глава УГКЦ, Блаженніший Патріарх Святослав.

Трансляцію Божественної літургії можна буде переглянути за посиланнями; Інформаційний ресурс УГКЦ, Офіційний сайт Київської архиєпархії, Живе ТВ, Credo, Католицький Оглядач та на інші релігійні портали.