Збори священиків Білоцерківського протопресвітерства

31 січня 2016 року у місті Тараща відбулись збори священиків Білоцерківського протопресвітерства.

Як розповів о. Віталій Марцинюк, протопресвітер Білоцерківський, розпочали працю з молитви у новозбудованому храмі УГКЦ. За його словами наявність цієї невеликої сакральної споруди у місті засвідчує розвиток УГКЦ на теренах Київщини: «Кожна така зустріч душпастирів, це можливість поділитися здобутками та обмінятися досвідом, а також допомогти та підтримати один-одного у священичому служінні», – зауважив він.

Під час засідання розглянули питання душпастирського служіння на парафіяльному та деканальному рівні у 2017 році з наголосом на соціальне служіння. Зокрема вирішили протягом року відвідати усі старечі будинки та сиротинці, які знаходяться на теренах протопресвітерства. Окрім цього визначили  29 квітня організувати з’їзд спільноти «Матері в молитві» до міста Фастів, а також обговорювали питання розвитку протопресвітерства та створення нових громад.

На завершення  священики отримали щоденник Київської архиєпархії з уставом богослужінь на 2017 р. Б., та іншу духовну літературу.