Збори Київського протопресвітерства

2 лютого 2016 року в Курії Київської архиєпархії відбулися збори священиків Київського протопресвітерства.

Участь у зборах взяли священики, які служать на теренах Києва. Розпочали засідання з молитви, яку очолив Митрофорний протоєрей о. Ігор Онишкевич, протопресвітер Київський. Опісля духовенство обговорило актуальні проблеми та виклики, з якими доводиться зустрічатись на теренах Київської архиєпархії.

Пізніше перед священиками виступив о. д-р. Олег Шепетяк, який представив доповідь на тему: «Тенденції екуменізму в українському суспільстві».

Підсумовуючи збори було обговорено діяльність  парафій згідно з душпастирським планом Київської архиєпархії. Окрім цього представлено стратегію дій щодо соціального та місійного служіння духовенства та парафій Київського протопресвітерства.

Завершуючи зустріч Канцлер Київської архиєпархії о. Василь Чудійович розповів про найближчі події пов’язанні з вшануванням року Патріарха Йосифа Сліпого.