Запрошуємо активних мирян долучитись до Християнської IT-спільноти

29 січня 2022 року, об 12:00, в Курії Київської Архиєпархії (біля Патріаршого Собору Воскресіння Христового) відбудеться спільна зустріч активних вірян з ІТ-спеціалістами. Мета – залучити вірян до генерування ідей, розробки та реалізації проектів, які будуть корисними християнам та Церкві.

Християнська IT-спільнота обдумує як втілити в життя пропозиції-ідеї від вірян, зокрема, для першого проекту вже шукаємо християн, які мають досвід за напрямками UI/UX Designer, Front-end/Back-end developer, Analyst, Architect, DB, GIS, BI, Infographic, E-Digital, E-marketing, Project management. Участь на умовах соціальної відповідальності з перспективою компенсації у разі успіху проекту.

У разі зміни епідемічної ситуації, чи запитів від вірян з інших міст та країн – зустріч може відбутися у комбінованому офлайн та онлайн форматі.

Співмодератори заходу:

• отець Андрій Боднарук – керівник пресслужби Київської архиєпархії УГКЦ
  • Сергій Лобойко – християнин, голова ГС “Центр розвитку інновацій”.

Більше про візію ІТ-спільноти – “Живе телебачення”, етер від 30.12 – “Церква та інновації”www.youtube.com/watch?v=S5ztTWBtMfY

РЕЄСТРАЦІЯ: https://bit.ly/3HUwXIe

Пресслужба Київської Архиєпархії