За участі громади УГКЦ у Новоград-Волинську відбулися святкування з нагоди Міжнародного дня сім’ї

16 травня 2021 року, вулицями Новоград-Волинська пройшла хода за сімейні цінності. Участь у заходах взяв о. Андрій Окрепкий, разом з парафіянами громади Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ. Ціллю ходи було підкреслити важливість створення та збереження сім’ї.

Зокрема відбувалися низка заходів, які покликані популяризувати родину як важливий інститут суспільства, наголосити на важливості виховання дітей в родинному колі та пропагувати сімейні цінності. В парку для жителів та гостей громади було організовано святкову програму, тематичні фотозони, локації.

До слова і спільної молитви були запрошені священнослужителі різних конфесій, наголошуючи, що сім’я є творінням і Божим даром. Звертаючись до учасників ходи о. Андрій Окрепкий, адміністратор парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці УГКЦ, зазначив: «Християнська сім’я у теперішній час, як осередок виховання, джерело становлення свідомості нації й основна клітина суспільства, повинна мати тверде підґрунтя. Яке потрібно скріплювати молитвою, християнськими засадами та великою повагою і розумінням одне до одного. Розумінням потреб у правильному вихованні дітей, гартування і карбування еталон любові у своїх родинах. Адже коли діти бачать Господню любов, подружнє порозуміння мир і злагоду, ніякі виклики сучасності не зруйнують інститут сім’ї».

Пресслужба Київської Архиєпархії