Вулицями Ружина пройшла міжконфесійна Хресна хода

14 квітня 2019 року, вулицями Ружина відбулася молитовна хода – Хресна Дорога християнського подружжя. Ціллю ходи було підкреслити важливість сім’ї.

Ініціатором та організатором ходи став о. Іван Стефанишин, душпастир парафії Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ смт. Ружин. Учасниками ходи були вірні 5-ти християнських спільнот: Римсько-Католицької Церкви, Християнської Церкви «Перемога», Християн  Євангельської Віри «Філадельфія»,  Єврейської Месіанської Спільноти «Яхад».

Звертаючись до учасників ходи о. Іван зазначив: «В часі Великого посту, ми роздумаємо про страждання і смерть Христа, через які Господь веде нас до воскресіння. Так і сім’я має свої страждання і хрести, які ведуть до справжньої Любові, що можлива тільки з Богом.  Запорукою щасливої сім’ї є любов, прощення, довіра та чесність. Господь хоче, щоб твоя сім’я була щасливою, але вибір за кожним з нас.»