Владика Йосиф Мілян виразив слова співчуття з приводу смерті відомої дисидентки Ольги Горинь

11 лютого 2021 року, на 91-му році життя відійшла у вічність відома дисидентка Ольга Горинь. Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії висловив слово співчуття усій родині покійної.

Ольга Горинь українцям запам’яталася як дисидентка, мисткиня, дружина політв’язня, одного з засновників Української Гельсінської групи Михайла Гориня (1930–2013), активна учасниця руху «Союз Українок».
Висловлюючи свої співчуття Владика Йосиф зазначив, що життя новопреставленої Ольги було сповнене любов’ю до Церкви та держави:  «Покійна Ольга палко любила Україну, любила Українську Греко-Католицьку Церкву, любила свій народ. Своє життя вона прожила, так, що була прикладом патріотизму для багатьох українців. Своїми вчинками відважно показувала вірність та шляхетність української душі. Вона вміло поєднувала відданість державі та Церкві», – зауважив Архиєрей.
«Нехай Господь Бог прийме її душу до Свого Царства та дарує життя вічне. Родині новопреставленої виражаю слова молитовної скорботи, підтримки та духовного єднання», – додав Протосинкел Київської Архиєпархії.
Пресслужба Київської Архиєпархії