Владика Йосиф Мілян прийняв іспит зі сповідництва у новоієреїв Київської Архиєпархії

5 листопада 2021 року, Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії прийняв іспит зі сповідництва у священників, які нещодавно отримали Таїнство Священства.

У результаті іспиту священники: о. Роман Гридковець, о. Дмитро Хопта, о. Сергій Капущак, о. Михайло Крамар та о. Ігор Котенко отримали право сповідати. Враз з цим були зачитані Декрети призначень на служіння. Відповідно до цього духовенство приступає до своїх душпастирських обов’язків.

Звертаючись до священників Владика Йосиф зазначив, що Церква довіряє їм особливу місію проповіді Євангелії вірним Київської Архиєпархії: «Довіряємо вам нові парафії, довіряємо людей, які потребують пізнати у вас любляче лице Бога. Довіряємо вам терени, де колись активно розвивалася наша Церква, яку на цих теренах було повністю ліквідовано, а сьогодні відновлено, відновлено зокрема через Ваше служіння. Будьте певні, що у цьому ви не залишитеся самі. Разом з вами буде завжди священича родина Київської Архиєпархії, разом з Вами туди іде Христос, який даватиме силу Духа Святого, щоб сміливо проповідувати Добру Новину усім людям», – наголосив Протосинкел Київський.

Пресслужба Київської Архиєпархії