Владика Йосиф Мілян привітав Патріарха Святослава з Днем народження

«Сьогодні, у ці світлі та радісні дні, хочеться говорити про справді високе та гідне, радісне та оптимістичне. Після переживання Великого посту, товаришування Сину Божому у Його переможній ході через Голгофу до світла Воскресіння, хочемо побажати Вам Блаженніший багато Божого світла! Багато від Воскреслого, багато від Переможного! Багато від того дня, в якому Христос об’явив світові перемогу життя над смертю та світла над темрявою», – цими словами Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської Архиєпархії привітав Блаженнішого Патріарха Святослава, Отця і Главу УГКЦ з Днем народження.

Звертаючись до Патріарха Владика Йосиф зауважив, що Його життя говорить нам про непросту життєву дорогу. «Ця дорога чомусь повела Вас вдруге до Аргентини, де як архиєреєві не було просто служити. Там Ви мали бути як провідник єпархії, як черговий священник, щоб виконувати дуже різні функції».

Продовжуючи єпископ додав, що на людську логіку владиці Святославу, який здобув добру освіту у стінах римського університету належало б мати якусь іншу роль. Але Бог поступив так, як вважав за потрібне. В Аргентині особливі зв’язки Патріарха з теперішнім Папою Франциском дали оптимізму цілій нашій Церкві. Може це не є значуще, але по-людськи це важливо.

Відтак Владика Йосиф наголосив, що кожна Церква мріє мати найкращого Предстоятеля, найсильнішого, найвторопнішого, наймудрішого, виваженого. В ньому мають бути поєднані всі найкращі властивості людини, богослова, дипломата, політика та господарника. «Ви все маєте для того, щоб ми пишалися Вами, щоб ми були спокійні, щоб в нас жила надія, що провадите Церкву у добрій вірі, потрібному напрямку до Бога, поширюючи поміж нас Царство Боже через мудре слово, через стратегію, через чування над чистотою віри. За Вас молиться велика Церква України й на поселеннях, тому ми так спокійні не за Вас, а за себе, як члени Церкви. Бо ці всі Дари Святого Духа Бог нам справді щедро подає», – наголосив Протосинкел Київський.

«Нехай цей ще один рік, який сьогодні п’ятого травня минає, додасть до ваших фундаментів ще більшої міцності й певності в те, що з Вами Бог. Він з Вами є і Вас не покине, а тому буде зі всіма нами. Щедрих Божих ласк, доброго здоров’я і тих Дарів Святого Духа! З роси та води, з сонця – тепла, рясних квітів і молитов від дітей і Божої ласки, сонця Божої любові в усі вікна Вашого єства! Многая Вам літа!», – побажав Єпископ-помічник Київської Архиєпархії.

Пресслужба Київської Архиєпархії