Владика Йосиф Мілян привітав Митрополита Ігоря Возьняка із 70-літтям

Високопреосвященніший Митрополите!

У День Вашого ювілею, разом з духовенством та вірянами Київської Архиєпархії возносимо молитви у Ваших наміреннях.

Перш за все сьогодні дякуємо Господеві, що у Вашій особі дарував нам гідний приклад віри в Бога, вірності Церкві та ревності у служінні ближньому. Дякуємо Вам за душпастирську турботу, якою свого часу через священниче служіння у місті Вінниця, огортали наших вірних. Дякуємо, що і сьогодні продовжуєте піклуватись про духовний ріст Христової Церкви на теренах Київської Архиєпархії. Зокрема дякуємо за солідарність Львівської Архиєпархії, яка щороку рясно проявляється у розбудові наших парафій завдяки збіркам проведеним у парафіях Львівської Архиєпархії.

Зичимо Вам рясних плодів із Вашого Архиєрейского служіння. Нехай Господь Бог кожної мить проявляє Вам своє безмежне Милосердя, щоб ще на многії літа у здоров’ї та радості розбудовували Його Церкву для добра усіх людей.

+ Йосиф Мілян

Єпископ-помічник Київської Архиєпархії