Владика Степан Сус заохотив греко-католиків взяти участь в прощі до ікони Вишгородської Богородиці

«Дорогі у Христі брати та сестри, дорога молоде! Від імені Блаженнішого Святослава, Отця і Глави Української Греко-Католицької Церкви та від владики Йосифа Міляна, Єпископа-помічника Київської Архиєпархії, запрошую Вас до участі у прощі до собору Вишгородської Богородиці», – цими словами Владика Степан Сус, єпископ Курії Верховного Архиєпископства УГКЦ, закликав усіх вірних до участі у XV ювілейній прощі до чудотворного списку ікони Вишгородської Богородиці. Проща відбудеться у днях 22-23 травня.

У відео зверненні єпископ зауважив, що проща це є час дороги, час молитви та час роздумів. «Це є той період, коли можемо побути сам на сам з Господом Богом. Цьогорічна проща до Вишгородської ікони Матері Божої відбудеться під гаслом: «Пресвята Богородиця покровителька парафіяльних спільнот». У часи пандемії спричиненої коронавірусом, тієї кризи, яка торкнула увесь світ, наші парафіяльні спільноти пережили певний стрес: ми дистанціювалися, ми стали більш індивідуальними, ми перейшли в онлайн формат. Цей формат, ми зрозуміли, не є найкращим для життя людини. Тому, що ми хочемо спілкуватися, ми потребуємо інших людей, ми потребуємо будувати спільноту. Це паломництво в карантинні обмеження знову відбудеться в онлайн форматі, але усі бажаючі, дотримуючись карантинних норм, зможуть прийти та долучитися до молитви», – наголосив Владика Степан.

Нагадаємо: Кожен хто не матиме можливості взяти фізичну участь у паломництві, зможе свої молитовні намірення переказати за цим посиланням: https://forms.gle/mpewMsZ4Sedjgh377

«Бажаю всім нам, – додав Він, – щоби цьогорічна ювілейна проща, стала нагодою переосмислення свого покликання у наших спільнотах, переосмислення свого покликання як християн. Нехай ця проща дасть нам сили і вміння стати кращими, бути тими, хто не боятиметься свідчити Бога у сьогоднішньому світі. Не лише у церкві, чи біля церкви, але на вулиці, на роботі, у себе вдома, серед своїх друзів, у тих обставинах, де Бог потребує наших рук і нашого доброго прикладу».

Завершуючи слово Владика Степан побажав усім вдалого паломництва: «Нехай Господь нас усіх благословить! Пресвята Богородиця, наша покровителька, заступниця, нехай буде опікункою усіх наших спільнот та наших родин».

Прес служба Київської Архиєпархії