Владика Богдан Дзюрах відвідав громаду УГКЦ на Вінниччині

У неділю, 19 травня 2019 року до парафії святого Миколая УГКЦ у селі Щітки, що на Вінниччині завітав Владика Богдан Дзюрах.

Як повідомив Протоєрей Микола Дуркалець, Архиєрей відвідав ту громаду, у якій майже дванадцять років тому Він вперше звершив Архиєрейську Божественну Літургію. Зустрічали єпископа у парафії духовенство Вінницького Протопресвітерства та численні парафіяни і гості.

Перед початком Богослужіння Владика освятив новий кивот, який привіз в подарунок від жертводавців з Тернополя о. Михайло Хрипа. Відтак розпочалась Архиєрейська Божественна Літургія.

Під час  молитви Єпископ звернувся до вірних із словами підтримки та вдячності. У своєму слові пригадав Владика праведного Йосифа з Ариматеї і слова з молитви на освячення кивота: «Щоб воно було достойним місцем, новим гробом і оселею для Святих і Животворящих Таїнств Пресвятого Тіла і Чесної Крови».

Спів в новому храмі звучав від гурту «MetaNoja», які з благословення ректора Київської Духовної Семінарії приїхали на це свято. По завершені всі присутні слухали концертний виступ семінаристів КТДС.

Прес-служба Київської Архиєпархії