Вірні УГКЦ в Чернігові відзначили парафіяльний празник

21 вересня 2016 р. вірні Української Греко-Католицької Церкви в м. Чернігові відзначали парафіяльний празник Різдва Пресвятої Богородиці.

14444675_1093392934048581_238465509102206173_o

Як повідомляє прес-служба парафії, з нагоди свята відбулись молитовні чування, які розпочались Вечірньою з Литією, духовною наука отця пароха Петра Лози. Молодь та діти підготувала біблійні роздуми з інсценізацією таємниць життя Богородиці. В цей вечір громада УГКЦ в Чернігові в особливий спосіб молилась за мир в Україні.
В день празника Святкову Літургії очолив протоігумен о. Андрій Рак ЧНІ, йому співслужили о. Раман Пушка з Ніжина , о. Юрій Логаза зі Славутича та о. Мирон Шевчук ЧНІ.
У святкуванні взяли участь також сестри редемптористки, які прибули зі Львова та Кам’янця-Подільського.
Після Божественної Літургії відбулось освячення води, та мирування. А на завершення свята, спільний почастунок приготований парафіянами нашого храму.