Відбувся звітний день Київської Архиєпархії

13 лютого 2019 року у курії Київської Архиєпархії відбувся звітний день протопресвітерів та голів комісій за 2018 рік.

Звітний день розпочався з подячної Літургії у Патріаршому Соборі, яку очолив Преосвященний Владика Йосиф Мілян, Єпископ-помічник Київської архиєпархії. Після цього священики приступили до робочих засідань звітного періоду. Зокрема було представлено результати роботи Протопресвітерств, Голів комісій, референтів, та директорів фондів Київської Архиєпархії.

Зокрема Протопресвітерам та керівникам відділів і комісій Київської Архиєпархії презентували проведення та плани другого етапу розвитку соціального служіння у парафіях Київської Архиєпархії. Так, о. Андрій Боднарук прозвітував за минулий рік діяльності синкелату соціального служіння Київської Архиєпархії. Священик зазначив, що в Архиєпархії за втілення цієї стратегії відповідальні також о. Роман Сиротич та о. ВасильЧудійович, разом вони творять соціальну команду Київської Архиєпархії. Їхнім завданням є покращити рівень соціальної відповідальності громад на місцевому рівні. Цього року вже опрацьовано повну стратегію дій, обрано парафії, на яких особливо ставитимуть акцент, та заплановано дати проведення тренінгів та семінарів.

Прес-служба Київської Архиєпархії