Відбувся З’їзд мирян Черкаського Протопресвітерства

27 жовтня 2018 року, у рамках підготовки до ІІІ Всецерковного з’їзду мирян УГКЦ, в Черкасах (Храм Покрова Богородиці) відбувся З’їзд мирян Черкаського Протопресвітерства.

У з’їзді взяли участь представники Пасторальної та Економічної парафіяльних рад, мирянських спільнот, які діють при парафіях. Захід розпочали Божественною Літургією, яку очолив протоєрей Василь Чудійович, канцлер Київської архиєпархії. Разом з ним співслужили о.Ігор Гайдук, Голова комісії мирян Київської архиєпархії та священики Черкаського протопресвітерств. Після спільної молитви усі учасники приступили до І пленарної сесії, модератором, якої був о. Ігор Гайдук. Тема її була «Святість Божого люду – вічне завдання та сучасні виклики». Другу пленарну сесію на тему: «Пасторальні моделі формації мирян» провів о.Василь Чудійович. Відтак відбулася дискусія та обговорення зустрічі. Захід завершили підсумковим засіданням, під час якого відбувся вибір Делегатів на Всецерковний З’їзд мирян УГКЦ.

Ділячись враженнями після з’їзду мирян отець Юліан Шеремета, настоятель черкаської парафії Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ, зазначив: «Сьогодні Церква слухала своїх мирян та вирішувала, як нам усім ставати кращими й своїм життям свідчити Христа. Дякую отцю Василю Чудійовичу та отцю Ігору Гайдуку за організацію та чудові доповіді та презентацію».