Відбувся загальний збір Товариства українських студентів-католиків «Обнова-Київ»

17 жовтня 2019 року, відбувся загальний збір Товариства українських студентів-католиків «Обнова-Київ», на якому було прийнято у спільноту нових людей.

Зустріч студентів розпочалась Божественною Літургією, яку очолив о. Григорій Березюк, духівник київського осередку ТУСК «Обнова-Київ» у співслужінні із о. Ярославом Лукавенком, Головою Молодіжної комісії Київської Архиєпархії. У своєму слові до присутніх о. Ярослав заохотив роздумати над тілесними, душевними, а також духовними кайданами

Як зазначають обновляни, настановчі слова душпастиря допомогли їм налаштуватися на обдуманий вибір нової управи.

«Ця зустріч надихнула нас радо прийняти симпатиків в ряди обновлян. На збори прийшло 17 зацікавлених осіб, що нас дуже тішить. Завдяки ним видно плоди нашої тяжкої річної праці» – ділиться скарбник — Марія Коханська.

Зокрема у симпатики спільноти додались: Марта Зембіцька, Руслана Ляшенко, Богдан Галуга, Ліліана Мазуренко, Вероніка Гнат. До дійсних членів долучились: Софія Будзович, Яна Волощук, Артем Ціко, Софія Суха. Сеньйором стала: Лілія Боліновська.

Довідка. ТУСК “Обнова” – це спільнота, яка поєднує молодь, що прагне до особистого зростання на духовних засадах християнства київської церковної традиції, спільнота що готує своїх членів до просвітницької діяльності серед молоді та розвиває волентерську діяльність. Зустрічі КО ТУСК “Обнова” відбуваються кожного вівторка за адресою вул. Покровська, 6, з поверх, Храм Миколи Доброго на Подолі о 19:00.

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook

Хочете отримувати найважливіші новини в месенджер? Підписуйтеся на наш телеграм канал