Відбулася проща родини загиблих воїнів до Зарваниці

З 2 по 3 грудня 2023 року, парафія Великомученика Димитрія УГКЦ, що у Фастові, здійснила прощу до Марійського духовного центру «Зарваниця».

Очолив паломництво о. Віталій Марцинюк настоятель парафії святого влкмч. Димитрія УГКЦ у місті Фастові. У прощі взяли участь зокрема родини загиблих воїнів у супроводі братів-лицарів Ради свв. Бориса і Гліба м. Фастів з дружинами відвідали святі місця Всеукраїнського Марійського центру.

Паломництво розпочали з молитви у парафіяльному храмі, де знаходиться чудотворна ікона Зарваницької Божої Матері. Опісля заупокійна молитва за наших воїнів – Небесних Захисників особливо звучала в цьому святому місці. Адже тут Пречиста Діва Марія, як джерело потіхи і надії всього людського роду вислуховує усі моління, витирає кожну сльозу, допомагає загоїти кожну рану.

Недільного ранку прочани помолилися у храмах відпустового місця: Собор Зарваницької Божої Матері, церква Пресвятої Трійці та Пресвятої родини, храм Хатинки Матері Божої та недільна літургія у храмі Пресвятої Євхаристії. Кожен зміг відчути дотик Бога, Котрий за посередництвом Божої Матері виливає свою любов та милосердя особливо на тих, хто страждає та несе важкі хрести життя. Завершилося паломництво освяченням води та добрим словом пастиря.

Велика подяка психологу Благодійного Фонду «Карітас Житомир» Інна Кирильчук за психологічний супровід групи та особисті консультації прочан.

Особлива подяка Благодійному Фонду «Лицарі Колумба» за фінансову підтримку паломництва та  інвестицію в парафіяльну програму зцілення ран війни, через інтеграційну терапію спільнот.

Пресслужба Київської Архиєпархії