Великодні Гаївки у м. Біла Церква

У м. Біла Церква, в Дендропарку «Олександарія» удруге водили гаївки. Організатором святкового дійства було Білоцерківське протопресвітерство УГКЦ. Гаївки водили понад 150 людей із греко-католицьких парафій м. Біла Церква, м. Фастів, смт. Тараща, м. Васильків, с. Мала Вільшанка (від. «Селекційний»), с. Вербівка (Житомирська область), які прибули із своїми парохами, а також мешканці Білої Церкви. Активну участь в організації гаївок взяли студенти-семінаристи Київської Трьохсвятительської духовної семінарії, які протягом трьох годин не втомлювалися співати та танцювати на славу Божу. Великою радістю, особливо для дітей, стала присутність на святі о. Максима Рябухи, ігри та забави з яким, їм надовго запам’ятаються.