В старовинному храмі УГКЦ в Пирогові молилися військовослужбовці

14 жовтня військовослужбовці разом з військовим єпископом та капеланами, молилися в с. Пирогів у старовинній церкві (1792 р.) Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ.

Військо Пирогів УГКЦ _o

Захід Пирогів УГКЦ_o

Щорічний захід організував Департамент Патріаршої Курії Української Греко-Католицької Церкви, у справах душпастирства силових структур України.

Божественну Літургію очолив владика Михаїл (Колтун), керівник Департаменту, у співслужінні військових капеланів УГКЦ. У своєму слові, Єпископ привітав захисників держави зі святом Покрови, та доручив військовослужбовців опіці Пресвятої Богородиці.

Після Богослужіння на території музею відбулися козацькі забави та виступи фольклорних колективів. Всі охочі могли скуштувати правдивих страв козацької кухні.

Джерело: Департамент військового капеланства