В селі Бабчинці, на Вінниччині, священник Київської Архиєпархії звершив першу Божественну Літургію

13 серпня 2022 року, в селі Бабчинці Могилів-Подільського р-ну Вінницької області, відбулася перша Божественна Літургія, яку очолив Протопресвітер Барський протоієрей Михайло Будник. Літургійний спів провадив семінарист Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ брат Іван Будник та Анна Будник.

У своєму слові до місцевих мешканців отець Михайло зазначив, що в часі молитви та спілкуванні з новими людьми отримав присутність Божої благодаті, адже люди є дуже щирі та відкриті до нових звершень. «Дякую Богові за дар нової спільноти. Щира подяка вірним за організацію місця для проведення молитви. Нехай Господь щедро винагородить усіх. Дуже тішить, що люди після довгих століть захотіли збудувати нову спільноту, яка буде свідчити про Воскреслого Христа. Адже вірні відчули, що вони є спраглі живої проповіді та молитви рідною мовою», – зазначив священник.

Опісля Божественної Літургії отець Михайло мав нагоду поспілкуватися з людьми та спільно провести час, а також розповісти про діяльність та історію Української Греко-Католицької Церкви.

Пресслужба Київської Архиєпархії