В Патріаршому соборі здійснили хрещення дорослої людини

21 січня 2016 р., в Патріаршому соборі Воскресіння Христового відбулась незвичайна Божественна Літургія, якій передував чин хрещення дорослої особи.

Хрестини дорослогоОчолив молитву о. Ніканор Лоїк, студит, який і уділяв таїнств християнського втаємничення новоосвітленому Андрієві. Перед Божественною Літургією о. Ніканор розпочав чин Хрещення і Миропомазання та довершив Його у самій Літургії, під час якої новохрещенний прийняв Тайну Євхаристії.
Очевидці неймовірного дійства розповідають: «Ми привикли бачити як в церкві приймає хрещення мале дитя, яке ще не розмовляє і не вміє самотужки ходити. Його до храму приносять батьки, а хрещені батьки за нього визнають Символ Віри. Сьогодні ми стали свідками як в нашому храмі прийняв хрещення чоловік, який самостійно сюди прийшов та сам визнав свою віру. Це зворушливе дійство мабуть додало віри кожній присутній людині».
По завершенні молитов настоятель привітав Андрія з цим незабутнім днем, та побажав Йому завжди сіяти світлом Христової Євангелії, та нести Її у світ.
Прес-служба Патріаршого собору