В Патріаршому Соборі відзначили 125-ту річницю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого

17 січня 2017 року в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві, вшанували Патріарха Йосифа Сліпого, в 125-ту річницю з дня Його народження.

Цього дня Божественну Літургію в храмі очолив настоятель Собору о. Ніканор Лоїк, студит. З ним також співслужили о. Андрій Бонис, о. Василь Барна, а також протодиякон Михайло Продиус.

Під час проповіді єромонах звернув увагу, що в цей день вірні Української Греко-Католицької Церкви дякують Богові за дар життя Велетня віри – Патріарха Йосифа Сліпого: «Своїм життям цей праведник закликає усіх нас ніколи не втрачати віру, любити один одного, та завжди пам’ятати про те, що зло не може довго тривати. Пам’ятаймо про це особливо сьогодні, коли спостерігаємо довкола багато бід. Вдивляючись в постать Йосифа Сліпого просімо в Бога доброї долі нашому народу, такої долі, за яку боровся наш Патріарх», – наголосив проповідник.

По завершені Літургії в Соборі молились Панахидою, під час якої згадували Патріарха Йосифа Сліпого, всіх покійних єпископів, священиків та вірних Української Греко-Католицької Церкви.

Прес-служба Київської архиєпрахії