В Патріаршому Соборі діти урочисто прийняли перше Святе Причастя

29 травня 2016 р., в Патріаршому соборі Воскресіння Христового наймолодші парафіяни вперше урочисто прийняли Святу Тайну Євхаристії.

IMG_6660

Нагадаємо, що напередодні, в суботу вони Приступили до Святої Тайн Покаяння, яку уділяли їм о. Ніканор Лоїк, о. Михайло Мельник та о. Андрій Боднарук.
Наступного дня вони урочисто приступили до Пресвятої Євхаристії. Очолив цього дня Божественну Літургію о. Ніканор Лоїк, адміністратор Патріаршого Собору. Під час проповіді Він зазначив: «Сьогодні торжественно прийнявши Пресвяту Євхаристію – Тіло і Кров Ісуса Христа під видами хліба і вина, ми свідчимо своє переконання, через слова молитви: “Вірую Господи і визнаю, що Ти є всивоістину Ісус Христос Син Бога Живого”, який приходить, поселяється в наші серця та через споживання Пресвятої Євхаристії вводить нас у таємницю Пресвятої Тройці – славу свого Божества».
По завершенні Літургії настоятель привітав дітей та подякував усім, хто причинився до цього свята: «Особлива дякуємо батькам, сестрам Пресвятої Родини, а особливо сестрі Омеляні, яка багато потрудилася приготовляючи дітей до цього свята. Дякуємо також о. Михайлу Мельнику, який як добрий господар, нежаліючи свого часу ділився з батьками та дітьми своєю вірою.
Прес-служба Патріаршого Собору