В м. Тараща, що на Київщині, буде побудовано храм УГКЦ

3 грудня 2015 р., Єпископ-помічник Київський, Владика Йосиф Мілян, разом з інженером-будівельником та місцевим священиком в Таращі оглянули місце, яке призначене для будівництва тимчасового храму УГКЦ.

Тараща

В результаті оглядин вирішили приступити до підготовчої роботи по реалізації цього будівництва.

Нажаль до сьогоднішнього дня громаді Української Греко-Католицької Церкви, так і не вдалося отримати жодної ділянки, на якій могли б побудувати тривалий храм.

Місцевий священик УГКЦ о. Петро Худик, неодноразово звертався до міської влади з проханням про отримання такої ділянки. За його словами, це б уможливило жителям Таращі більш ефективне зростання у вірі. Священик розповів, що на сьогоднішній день розпочато процес переговорів для отримання ділянки для будівництва церкви, про те це довготривалий процес: «Сьогодні потрібно докласти більше старань для будівництва тимчасового храму, щоб наші вірні мали видимий знак, до якого б приходили на молитву. Наші парафіяни вже кілька років моляться в різних приміщеннях, які пристосовуємо до потреб вірян. Самі ж парафіяни розповідають, що навіть в таких приміщеннях почувають себе комфортно та з вірою і надією чекають на момент, коли зможуть молитись у величному храм УГКЦ в Таращі».

Просимо небайдужих людей долучитися до цього благого діла та підтримати греко-католиків м. Тараща, які потребують Вашої підтримки та молитви в цьому наміренні. Віримо, що є люди, яким залежить в розбудові нашої Церкви, і які підтримають нашу малу, але ревну спільноту.

Скласти пожертву також можна на номер картки Приватбанку 4149497846147363 о. Петра Худик