В Борисполі відбулися місії тверезості

В неділю 22 березня, на запрошення настоятеля храму о. Ігоря Шабана, у парафії св. Володимира і Ольги міста Борисполь Київської області, відбулися місії тверезості.

Недільну Божественну Літургію очолив о. Євген Чернюк – голова підкомісії «За тверезість життя» Київської архиєпархії. Висвітлюючи проблему зловживання алкоголем у нашій країні, а особливо серед підлітків, проповідник звернув особливу увагу на підступну дію ворога людського, через поступове залучення до систематичного вживання алкоголю, а зокрема пива та модних серед молоді слабоалкогольних напоїв. Священик наголосив: «Важливу і першу роль у вихованні дитини виконує сім’я, тому потрібно словом і ділом, тобто власним прикладом, стверджувати своїх дітей і оточуючих у тверезому й здоровому способі життя».
Опісля Святої Літургії, на парафії була заснована «Золота книга тверезості» – благословенний проводом Церкви засіб, для допомоги узалежненим від алкоголю.
Зі священиком до парафії в Борисполі, прибули представники співтовариства «Анонімних Алкоголіків» (АА) України, які розповіли про те, хто такі анонімні алкоголіки і як ефективно ці групи допомагають узалежненим жити тверезо, підтримуючи одне одного у цій страшній недузі. Задля знайомства й обміну контактами з місцевим священиком, на місіях тверезості був присутній також представник АА в Борисполі.
Нагадуємо, що проблема алкозалежності в Україні стоїть дуже гостро. Минулого року за даними ВООЗ наша країна займала 5 місце у світі по споживанню алкоголю на душу населення в рік та перше місце у світі по підлітковому алкоголізму. Більшість усіх злочинів коїться у стані алкогольного сп’яніння… «Нехай Господь благословить всіх нас і дарує духа тверезіння, стриманості, терпеливості, поміркованості, духа радості, миру, мудрості й любові» – повідомив ієрей Євген Чернюк – голова підкомісії “За тверезість життя” Київської архиєпархії УГКЦ.