В Києві УГКЦ відзначить Тисячоліття переставлення святого рівноапостольного Володимира Великого

28 липня в Києві урочисто відзначать Тисячоліття переставлення святого рівноапостольного Великого київського князя Володимира, відповідно до постанов Шістдесят сьомої сесії Синоду Єпископів Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

sobor_vechir

В неділю, 26 липня, в кожній парафії УГКЦ служитимуть торжественні Богослужіння з відновленням хресних обітів та Чином освячення води. На Божественній Літургії до сугубої єктенії буде також додане прохання: «Господи, Ти дав хрест свій святий просвітителеві нашому Володимирові як могутню зброю, якою він сподобився нас до віри у Тебе, єдиного Бога істинного, привести, і нині молитвами його і силою хреста Твого мир довгоочікуваний подай народу нашому, примири і від зовнішнього ворога захисти, молимося Тобі милостиво, вислухай і помилуй».

Урочистості на загальноцерковному рівні триватимуть 27-28 липня.

Програма:

Понеділок, 27 липня 2015 р.Б.

Екскурсія Києвом для прочанських груп.

18.00 – Всенічне богослужіння (Патріарший Собор УГКЦ, Метро «Лівобережна», вул. Микільсько-Слобідська, 5).

Вівторок, 28 липня 2015 р.Б.

8.00 – Божественна Літургія.

9.00 – Божественна Літургія.

10.30 – Урочиста процесія єпископату та духовенства УГКЦ до Патріаршого Собору УГКЦ.

11.00 – Божественна Літургія, відновленням хресних обітів, Чин освячення води у Дніпрі та молитва за Україну.

Екскурсія Києвом для прочанських груп.

Відвідини Виставки про Митрополита Андрея Шептицького («Музей історії Києва», Метро «Театральна», вул. Б. Хмельницького, 7).