В Ірпені відбулася щомісячна зустріч родин полеглих Захисників України

29 червня 2019 року, в м. Ірпені на Київщині традиційно зустрілися родини полеглих Героїв України, щоб спільно помолитися за упокій душ своїх рідних.

Божественну Літургію у храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ відслужили о. Мирослав Латинник, парох храму, та о. Віталій Воєца, військово-медичний капелан.

Після молитви, родини відзначили День іменинника, привітавши квітами та подарунками тих, хто святкував свій День народження у першій половині року.

За словами Наталії Дубчак, працівниці Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ, яка також є матір’ю загиблого Захисника, такі зустрічі завжди проходять у теплій родинній атмосфері.

За матеріалами прес-служби Департаменту Військового Капеланства Патріаршої Курії УГКЦ