2 лютого, Ірпінь – Презентація стратегії соціального служіння УГКЦ

2 лютого 2020 року, у парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ у місті Ірпінь, відбудеться презентація соціальної стратегії УГКЦ.

«Святе Письмо сповнене багатьма висловами, цитатами та притчами про приклади живої віри. Такі приклади часто стосуються служіння іншій людині. Тому, сьогодні нам замало просто вірити. Маємо ставити завдання вище — втілювати віру у життя. Маємо вірити у Живого Бога своїм прикладом служіння Йому, людям і Церкві. Про це будемо говорити на найближчій зустрічі в Ірпені, під час презентації Стратегії соціального служіння УГКЦ», — зазначають у соціальній команді Київської Архиєпархії.

Це буде перша зустріч,  під час якої представлять богословський вимір соціального служіння: «Служіння ближньому це служіння самому Богу. Так, як у Святому Письмі знаходимо безліч прикладів того, як наші прабатьки несли руку допомоги потребуючим, так само і ми повинні подавати її тому, хто від нас цього чекає. Адже Господь щедро винагороджує вчинки милосердя супроти наших ближніх», – йдеться в повідомлені.

Окрім цього, греко-католики Ірпеня переглянуть мотиваційні відеоматеріали, у яких представлена стратегія соціального служіння.

Початок заходу о 16:00.

Адреса:  вулиця Антонова, 28, Ірпінь, Київська обл.

Прес-служба Київської Архиєпархії

Ми хочемо бути поруч з Вами і разом з Вами ставати кращими. Будемо раді бачитися частіше та спілкуватися з вами у соціальних мережах, а зокрема на нашій сторінці у Facebook