Учасники спільноти «Виноградник» відновили частину цокольних приміщень Патріаршого собору

Наприкінці минулого тижняв мережі показаливідновленні частини цокольних приміщень Патріаршого собору Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

«Протягом останніх чотирьох місяців наша парафіяльна спільнота «Виноградник» зробила ремонт та відновила частину цокольних приміщень нашого храму. Зокрема був виконаний ремонт центральної зали, коридору, кухні, робочої кімнати для організації Sobor.Help, дитячої кімнати, а також кімнати для музичного колективу «Гроно». Члени спільноти пошпаклювали та пофарбували стіни, застелили ковролінове покриття, додали освітлення», – йдеться в повідомленні спільноти.

Також учасники спільноти власноруч виготовили стелажі та меблі до кухні та кімнат. Окрім цього почистили та відновили близько 100 стільців.

Прес-служба Київської Архиєпархії