У Житомирі відбулася Презентація Біблії для дітей, яка написана шрифтом Брайля

З ініціативи УГКЦ, у Житомирській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Ольжича, 22 травня 2018 року презентували Біблію для дітей, яка написана шрифтом Брайля.

Презентував видання Протоєрей Віталій Сидорук, Протопресвітер Житомирський Української Греко-Католицької Церкви.

«Сьогодні хотіли зробити презентацію першої в Україні Біблії для дітей, виданої для людей втому числі з порушенням зору. Підтримала і здійснила видання Київська архиєєпархія Української Греко-Католицької Церкви. Перша причина, чому саме ця книга – цей рік оголошений Радою церков Роком Біблії в Україні. Друга причина, чому саме наша Церква її представляє, надрукувала і поширює – блаженніший Любомир Гузар, глава нашої церкви, річницю смерті, якого будемо зараз з сумом вшановувати, в останні свої роки втратив зір. І втрата його зору ще більше відкрила нам його серце. І останні ці роки, коли вже був незрячим, він дуже переймався людьми з порушенням зору і дуже просив Синод нашої Церкви, щоб зайнялися друкуванням саме духовних книжок для слабозрячих», – пояснив протоієрей УГКЦ Віталій Сидорук.

Він зауважив, що видання Бібілії для дітей може стати «першою ластівкою» і початком добрих справ для слабозорих: «Плануємо випускати цілу серію книжок духовних, як просив блаженніший Любомир Гузар. І бачимо, що потреба є. Після презентації ми можемо передати ці книжки тим, хто потребує», – сказав о. Віталій.

Foto: Житомирська ОДА

За матеріалами: Житомир Інфо