У Житомирі відбулася поминальна молитва у сороковий день після смерті Протоєрея Віталія Сидорука

13 травня 2021 року, у храмі Святого Василія Великого УГКЦ у Житомирі, відбулася поминальна молитва у сороковий день після смерті Протоєрея Віталія Сидорука.

У цей день до Житомира прибули священники та вірні з різних протопресвітерств Київської Архиєпархії. Божественну Літургію у храмі очолив Протоєрей Павло Локоть, Синкел у справах духовенства. Звертаючись до присутніх священник подякував усім за участь у спільній молитві та наголосив на важливості продовження великого діла о. Віталія.

Нагадаємо: Відійшов у вічність Протоєрей Віталій Сидорук, Протопресвітер Житомирський

Моління продовжили на подвір’ї храму, де знаходиться могила довголітнього душпастиря Житомира та околиць о. Віталія Сидорука.

Скорботне слово виголосив Протоєрей Тарас Валах, Судовий вікарій. Зокрема священник зазначив, що перші дні після переставлення у вічність о. Віталія Сидорука були нагодою по-людськи відчувати біль втрати чоловіка, батька, священника та друга. «Сьогоднішній 40-й день дає можливість нам уже подивитись на цю втрату у світлі нашої віри, яку так плекав і помножував світлої пам’яті о. Віталій. Тому наша віра, підкріплена переживанням Пасхальної радості, дає нам певність, що як Христос помер і Воскрес, так і нашого співбрата він покликав до вічної радості, як того, який жертвував свій час, зусилля, молитву – своє життя – для прослави Бога», – наголосив душпастир.

Пресслужба Київської Архиєпархії