У Вишгороді святкували першу річницю заснування при парафії Лицарів Колумба

В останню неділю лютого 2016 р., в Соборі Вишгородської Богородиці УГКЦ у м. Вишгород, відбулись урочисті святкування першої річниці заснування Лицарів Колумба Ради Андрія Первозванного.

Вишгород УГКЦ Лицарі

Урочистості розпочались Божественною Літургією, на якій були присутні дійсні Члени Ради з дружинами, а також численні парафіяни. По завершенні молитви, парох храму о. Тарас Валах, та капелан спільноти о. Миколай Сулима подякували братам Лицарям за активну участь в житті парафії та реалізацію чисельних соціальних ініціатив.

З нагоди свята товариство підготовило фінансовий звіт та відео-презентацію своєї діяльності. Відтак було зазначено, що за рік діяльності Лицарів у Вишгороді було надано значну матеріальну допомогу вимушено переселеним особам, пораненим воїнам АТО, людям які втратили помешкання, майно та рідних під час війни на Сході України.

Зазначимо, що члени Ради Андрія Первозванного активно опікуються хворими та перестарілими людьми, регулярно їх провідують та допомагають їм конкретними ділами, які багатьох надихають до наслідування. За останній період завдяки Лицарям, при парафії було створено приміщення для відпочинку, з якого кожної неділі радо користають прихожани та гості парафії.

З нагоди річниці, своє Привітання Раді Андрія Первозванного надіслала Генеральна управа Лицарів Колумба, яке зачитав брат Петро Калуга. Святкування завершили спільною гостиною, під час якої учасники мали змогу обговорити плани організації на наступний рік.