У в’язничній каплиці молились подячний молебен з нагоди відзначення Обєднавчого Собору

16 грудня 2018 року, у Київському слідчому ізоляторі у каплиці Йова Багатостраждального, відбувся подячний молебень з нагоди відзначення Об’єднавчого Собору Української Православної Церкви.

У молебні взяли участь в’язні, що відбувають свій термін у якості господарської обслуги. Молитву очолив о. Костянтин Пантелей, керівник Відділу душпастирства УГКЦ у пенітенціарній системі України.
У своєму слові до присутніх душпастир наголосив на необхідності Церковної єдності, як покликання Спасителя та витривалості в добрі перед лицем спокус, які прийдеться переживати у зв’язку з першими кроками до створенння Помісної Церкви.

За матеріалами прес-служби Пенітенціарного душпастирства УГКЦ